Strona głównaPlecaki, torby, nerki

Plecaki, torby, nerki

Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Każdy sprzęt survivalowy należy jakoś przenieść. Cała sztuka polega na tym, aby odpowiednio dobrany sprzęt na biwakowanie, trekking czy wyprawę na koniec świata umiejętnie zapakować i po drodze nie zgubić! W dziale tym znajdziesz systemy przenoszenia sprawdzone przez naszą ekipę w boju! Mając plecak, torbę czy nerkę kupioną w traperski.pl masz pewność, że nic nie zgubisz i nie uszkodzisz. Zapakuj się i ruszaj gdzie wyobraźnie Cię poniesie, resztę gwarantujemy my....
W naszym sklepie kupisz sprzęt na biwakowanie najwyższej jakości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, nasze produkty termosy esbitnóż mora czy nóż składany opinel cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnych cenach oferujemy nóż survivalowy, tytanowe noże składane w tym sprzęt bushcraft oraz sprzęt survivalowy. Na piesze wycieczki w ofercie dostępny jest bushcraft trekking a dla lubiących noclegi w namiocie polecamy bushcraft biwakowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta, oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.