Strona głównaNoże i narzędzianoże składane

noże składane

Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Noże składane to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia, dlatego nie zapominaj o nim! Sprzęt survivalowy powinien być uzupełniony o nawet niewielki nożyk, który w razie awarii lub zagubienia podstawowego noża na bushcraft i biwakowanie przejmie jego zadania. Niewielka waga i rozmiary pozwalają na przenoszenie w kieszeni, na pasku lub w kieszeni plecaka. Francuski nóż składany opinel o klasycznym niezmienionym od lat wyglądzie lub nowoczesny Sanrenmu może być podstawowym narzędziem do noszenia na codzień, czyli tzw. Every day carry. Wybierz najlepszy nóż dla siebie!
W naszym sklepie kupisz sprzęt na biwakowanie najwyższej jakości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, nasze produkty termosy esbitnóż mora czy nóż składany opinel cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnych cenach oferujemy nóż survivalowy, tytanowe noże składane w tym sprzęt bushcraft oraz sprzęt survivalowy. Na piesze wycieczki w ofercie dostępny jest bushcraft trekking a dla lubiących noclegi w namiocie polecamy bushcraft biwakowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta, oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.